Anketa, aneb budu si dělat, co budu chtít!

14248821_10207596397047713_1021737067_n_2 foto: archiv vmohelnici.cz

Mohelnice, 1.6.2017

Mohelnická radnice, pod vedením Pavla Kuby, který se pompézně označuje „my, vedení města“, zveřejnila ve zpravodaji a na webových stránkách města Anketu, ve které se mají občané vyjadřovat k tomu, zdali chtějí nebo nechtějí průjezd auty parkem! 

Celá věc je dosti komická, protože na to, aby se posunula značka od ulice Křemačovská až za restauraci Golf, se starosta Kuba občanů neptal! To už ani nemluvě o tom, jak drastickou proměnou prošla tamní komunikace města, kdy až ke stromům byl nasypán recyklát, aby mohli návštěvníci restaurace co nejpohodlněji parkovat!

Nyní si starosta Kuba vymyslel, že zajistí návštěvníkům restaurace kratší cestu autem přes park. Co na tom, že s tím tamní občané nesouhlasí a zhorší se jim kvalita života. Starosta si dál bude dělat, co bude chtít!?

Anketa_2

Název Ankety - Zajištění bezpečnosti v městském parku u restaurace Golf a přilehlých ulicích vzbuzuje dojem, že si radnice dělá z občanů legraci. Nebo si snad někdo dokáže představit, že auta jedoucí přes park zajistí bezpečnost volně pobíhajících dětí nebo maminek s kočárky?

Antonín Navrátil, zastupitel

O tom, jak starosta Kuba mrzačí městský park, jsme již dvakrát psali, viz články zde:

PARK + ING. KUBA = PARKING

Zmrzačený městský park… (díl druhý)

 

 

« zpět