Pro hlupáka každý hloupý

7b885483c7_101277850_o2

Mohelnice - 13.9.2017

Poslední zasedání Zastupitelstva města Mohelnice, které se konalo ve středu 6. září 2017, opět ukázalo, že starosta města, ing. Pavel Kuba, se neumí ovládat a hrubým způsobem napadá občany, kteří přišli na zastupitelstvo vznést dotaz na vedení města. Takový dotaz na jednání zastupitelstva vznesl také bývalý místostarosta Mohelnice, Mgr. Ing. Pavel Němec, když se starostu zeptal, proč např. stavební firmy darují městu peníze, resp. jakou to má souvislost s  jejich dalším působením (myšleno požadavky) ve městě Mohelnici. Starosta po ukončení dotazu položil otázku: „Chce někdo ze zastupitelů odpovědět na ten hloupý dotaz?“.

Hulvátské chování starosty města Mohelnice, Ing. Pavla Kuby pokračuje i vůči občanům města, nikoli jen vůči zastupitelům. Je smutné, že žádný z přítomných zastupitelů se vůči chování starosty města neohradil a musel tak učinit až bývalý starosta Ing. Aleš Miketa.

Na závěr zasedání ještě starosta Kuba vyslal vzkaz současnému ministru dopravy Danu Ťokovi, a „poradil mu“, aby řádně zaúkoloval pracovníky Ředitelství silnic a dálnic a, cituji: „nelhal té veřejnosti“.

-js-

« zpět